top of page
dizüstü

It will make you stand out with its results

A Unique Platform !  

AGRA Fintech's AI-powered financial solutions platformFinBindcoming to life soon. 

MUHASEBE TEKNOLOJİLERİ

Muhasebe ve Strateji her zaman doğru planlanmalıdır.

Uzun vadeli ve sürdürülebilir başarıya ulaşmak için her şirketin güçlü bir finans ve strateji omurgasına sahip olması gerektiğine inanıyoruz.

Finansal altyapımızda en üst düzeyde şeffaflığı ve verimliliği koruyoruz. Uygulamalı, detay odaklı ve çevik uygulamamız, küresel ölçekte bir finansal operasyon yürütmemizi sağlıyor.

En yüksek standartların korunmasını sağlamak için finans ve hukukta birinci sınıf uzmanlarla çalışıyoruz.

Finansın birçok yönü günlük faaliyetlerimizin özünde yer alıyor.

Laptop Klavyesi

BÜYÜK VERİ

Kullanıcı deneyimini optimize etmek ve geliştirmek esas amaçtır.

 

Kullanıcı deneyimini optimize etmek ve geliştirmek için davranışsal veri toplar ve işleriz. Büyük veri ve BI ekiplerimiz bu misyonu gerçekleştirmek için el ele çalışıyorlar. 

Teknoloji yığınımız, toplu ve gerçek zamanlı işlemeyi yönlendiren açık kaynak ve bulut tabanlı teknolojilerin üzerine kuruldu. Hızla artan kullanıcı tabanımız,

başa çıkmak için eğlenceli olan benzersiz veri ve ölçeklenebilirlik zorlukları beraberinde getiriyor. Bu aynı zamanda bizi çok deneysel olmaya ve daha önce denenmemiş olanı inşa etmeye itiyor.

Bu aşamada, gerekli veri modellerini oluşturuyoruz ve bu muazzam hacmi anlamlı iç görülere dönüştürmek için verilerimizi ısırık büyüklüğünde,

kolayca sindirilebilir veri katmanlarına indirgiyoruz ve ekiplerimizin verileri istedikleri şekilde parçalayabilecekleri son derece özelleştirilebilir bir sisteme dönüştürüyoruz.

Yeşil İpli Nazar Boncuğu

PROJE YÖNETİMİ 

Her ürünü şekillendirmek için özveri ve harika bir ekip gerekir.

Sıfırdan yaptığımız ürünlerin ömürleri boyunca nasıl geliştiğini ve tüm dünyada giderek daha fazla kullanıcıya ulaşmaya devam ettiğini görmek bizim için inanılmaz bir deneyim.

Her ürünü şekillendirmek odaklanma, özveri ve harika bir ekip gerektirir. Ekip olarak, fikirlerimizi gerçekleştirmek için geliştiriciler ve müşterilerle yakın iş birliği içinde çalışıyoruz.

 

Planlama toplantılarımızda ürünümüzün sonraki adımlarını tartışır, iki haftalık sprintlerimizi planlar ve ürünümüzün sonraki adımları ve özellikleri hakkında toplu olarak karar veririz.

Son derece analitik bir şekilde çalışıyoruz. Herhangi bir global lansmandan önce, bir veri paketi toplamak için farklı kullanıcı gruplarıyla birden fazla AB testi gerçekleştiriyoruz.

 

Bu verilerin kırılması, nasıl ilerleyeceğimiz konusunda doğru kararı vermemizi sağlıyor.

Musician

PAZARLAMA

Pazarlama, insanların dikkatini çeken bir yarışmadır. '' Seth Godin''

Ürünlerimizle her gün yüzlerce kullanıcıya ulaşıyoruz. Tüm bu insanlarla ilişki kurmak kolay değil.

Ama kim kolay ister?

 

Kullanıcılara doğru içeriği doğru zamanda doğru kanalda göstermek için son derece analitik bir yaklaşım kullanıyoruz.

Pazarlama faaliyetlerimizi yönetiyor ve yalnızca kapsamlı AB testlerinin verilerine ve sonuçlarına göre kararlar alıyoruz.

Gökyüzü

BULUT PLATFORMU

Kodun çalışması yeterli değildir. '' Robert C. Martin ''

Çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılan ürünler, ölçeklenebilir ve yüksek oranda kullanılabilir sistemler gerektirir. Bulut Platformu Ekibinde,

kullanıcılarımızın ürünlerimizin keyfini istedikleri yerde ve istedikleri zaman çıkarabilmeleri için harika bir ürün deneyimi sunmaya çalışıyoruz.

 

En son DevOps teknolojileri hakkında kendimizi güncel tutuyoruz ve hangi çözümlerin ihtiyaçlarımıza en uygun olduğunu sürekli tartışıyoruz.

Kullanıcı tabanımız hızla büyüdükçe, verilerle inanılmaz bir ölçekte çalışma şansımız var. Bu, ekibe uç durumlarda çalışma

ve gerektiğinde hızlı tepki verebilmek için benzersiz senaryolar deneme konusunda benzersiz bir fırsat veriyor.

bottom of page