top of page

Biz AGRA'yız

Finansal hizmetler alanında dijital dönüşüme yön veren, ARGE ve mühendislik gücüyle değer yaratmaya odaklanan yenilikçi bir şirketiz. Global standartlarda kabul gören; maliyet, verimlilik avantajına sahip finansal teknolojiler üretme vizyonuyla hareket ediyoruz. 

 

Agra Fintech olarak finans sektöründeki sorunlara ezberlenmiş bilgilerle yaklaşmadan geliştirdiğimiz yeni yöntemlerle pratik ve doğru çözümler sunmak için dinamik, güçlü ve multidisipliner bir ekiple çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

"Bir düşü gerçekleştirme olasılığı yaşamı ilginçleştiriyor" Simyacı-Paulo Coelho

Bu yolculukta en önemli ve kıymetli odağımız Veri. Çünkü biliyoruz ki Veri’yi doğru şekilde okumak, anlamlandırmak ve etkin bir şekilde kullanmak bizi global hedeflerimize bir adım daha yaklaştıracak. Veri odaklı finansal teknoloji çözümlerimizle de bankacılık ve finans sektöründeki şirketlerin müşteri verilerinden daha etkin şekilde yararlanmasını sağlayarak müşterilerine birkaç adım daha yaklaşmalarına öncülük ediyoruz. 

 

Sektöründe liderlik, global arenada gücünü kanıtlama, Veri ve analitikte bir dünya markası olma… Yakın gelecekteki hedeflerimizden sadece bazıları. 

 

Bu hedeflere ulaşma iradesine sahip farklı alanlarda uzmanlaşmış ama aynı yöne bakan ekip arkadaşlarımız ise bizim asıl gücümüz.

"Kademeli Büyüme"

Ürünlerimizle ilgili kararlarımızın temelinde her zaman müşterilerimizin ihtiyaçları yer alıyor. AGRA’nın yenilikçi vizyonu ile mühendislik gücüyle geliştirdiği ve sektörün ihtiyacını adresleyen "CreditBarometer" kısa zamanda birçok banka tarafından kullanılmaya başlandı. Problemlere akılcı ve verimli çözümler üretme yaklaşımımızla hayat bulan diğer ürünümüz olan FinBind ise bankaları ve entegratör kuruluşları birbirine bağlayarak mali veri temininde yeni bir dönemin kapısını aralıyor.

 

"Hayatta en hızlı eskiyen şey, yeniliktir." Paul Valery 

Finansal teknolojiler alanında emin adımlarla ilerliyor ve gelişimimizi sürdürüyoruz. Odağımızı bozmadan veri temelli finansal teknoloji alanında değer katan işlere imza atmayı sürdüreceğiz. İşimizi büyük bir aşkla yapıyoruz ve müşterimizin ürünlerimizden keyif alması için daha fazla çalışıyor ve büyüyoruz. Hikayemizin sonraki sayfası Türkiye’de yakaladığımız başarıyı dünyaya taşımak!

DAHA FAZLA

bottom of page